Evropa přelom 19. a 20. stol. - Hůl s rukojetí ve tvaru tygří hlavy, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 248, 79 g

Nejdelší strana: 85 cm

Materiál stříbro, sklo, dřevo. Délka 85 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa přelom 19. a 20. stol.
129949. Hůl s rukojetí ve tvaru tygří hlavy, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 248, 79 g
Zbývá:8 dnů, 16 hodin
Konec dražby:01.12.2024 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč