Evropa přelom 19. a 20. stol. - Císař František Josef I.

Barvotisk, 35x23 cm, Signováno v tisku nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 65 cm

Evropa přelom 19. a 20. stol.
124108. Císař František Josef I.
Zbývá:3 dnů, 6 hodin
Konec dražby:22.09.2024 20:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč