Evropa počátek 20. století - Tiskařský lis

Nejdelší strana: 35 cm

Kov, výška 35 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

doporučujeme
Evropa počátek 20. století
154141. Tiskařský lis
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč