Evropa počátek 20. století - Sv. Biskup

Polychromovaná dřevořezba, výška: 58 cm.

Pozn.: Prsty drobně poškozeny. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Evropa počátek 20. století
84549. Sv. Biskup
Dražba ukončena:13.10.2022 22:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč