Evropa počátek 20. století - Špacírka s motivem draka

Nejdelší strana: 74 cm

Materiál rohovina, kov. Délka 74 cm.

Pozn.: poškozeno.

Evropa počátek 20. století
129184. Špacírka s motivem draka
Zbývá:9 dnů, 21 hodin
Konec dražby:17.11.2024 21:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 07.11.2024 19:22:48 9563