.. - Medailonek, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "AV", hrubá hmotnost 9,60 g

Nejdelší strana: 5 cm

Obsahuje 2 dobové fotografie.

Pozn.: mírně poškozeno.

certifikát
..
124405. Medailonek, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "AV", hrubá hmotnost 9,60 g
Zbývá:7 dnů, 20 hodin
Konec dražby:06.10.2024 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč