Evropa počátek 20. století - Lustr s růžičkami

Nejdelší strana: 53 cm

Kov, porcelán, sklo, výška 82 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno. Bez záruky funkčnosti.

Evropa počátek 20. století
151661. Lustr s růžičkami
Dražba ukončena:28.12.2025 20:47:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:38 000 Kč