Evropa počátek 20. století - Konvolut 16 tisků zachycujících Františka Josefa I.

Nejdelší strana: 35 cm

Rám, sklo. Rozměry od 14x9 cm do 22x16 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa počátek 20. století
124050. Konvolut 16 tisků zachycujících Františka Josefa I.
Dražba ukončena:15.09.2024 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč