Evropa 2. pol. 19. stol. - Jednokomorová střelecká hůl

Nejdelší strana: 85 cm

Materiál kov, dřevo. Délka 85 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa 2. pol. 19. stol.
126222. Jednokomorová střelecká hůl
Dražba ukončena:13.10.2024 20:31:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč