Evropa 2. pol. 19. stol. - Jednokomorová střelecká hůl

Nejdelší strana: 85 cm

Materiál kov, dřevo. Délka 85 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa 2. pol. 19. stol.
126222. Jednokomorová střelecká hůl
Zbývá:9 dnů, 10 hodin
Konec dražby:13.10.2024 20:29:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 400 Kč