Evropa počátek 20. století - Hůl s koženým rozkládacím sedátkem

Nejdelší strana: 96 cm

Materiál dřevo, kov, kůže. Délka 96 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa počátek 20. století
129273. Hůl s koženým rozkládacím sedátkem
Zbývá:9 dnů, 22 hodin
Konec dražby:17.11.2024 21:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč