Evropa počátek 20. století - Brož s galantní scénou

Nejdelší strana: 6 cm

Obecný kov, porcelán. Délka 6 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa počátek 20. století
124454. Brož s galantní scénou
Zbývá:7 dnů, 19 hodin
Konec dražby:06.10.2024 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč