Evropa počátek 20. století - Bíglovka

Nejdelší strana: 103 cm

Kov, dřevo, délka 103 cm. Značeno.

Pozn.: Poškozeno.

Evropa počátek 20. století
151854. Bíglovka
Dražba ukončena:28.12.2025 22:06:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč