Evropa po roce 1900 - Konvolut 5 ocelorytin s místopisnou tématikou

5x ocelorytina, od 16x12 cm od 13x19 cm. 5x rám, sklo. Signovány v tisku. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Evropa po roce 1900
111800. Konvolut 5 ocelorytin s místopisnou tématikou
Dražba ukončena:11.02.2024 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 07.02.2024 11:19:22 4486
500 Kč 05.02.2024 20:07:05 1101