Evropa po roce 1900 - Alžběta Bavorská přezdívaná Sisi

Sádra, výška 64 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top
Evropa po roce 1900
90445. Alžběta Bavorská přezdívaná Sisi
Dražba ukončena:26.02.2023 20:02:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč