Evropa konec 19. stol. - Mladý František Josef I. v myslivecké kamizole

Nejdelší strana: 55 cm

Rám, sklo.

Pozn.: rám mírně poškozen

Evropa konec 19. stol.
123998. Mladý František Josef I. v myslivecké kamizole
Dražba ukončena:15.09.2024 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč