Evropa konec 19. stol. - Cassis Cornuta s řezbou Diany umístěná na bronzové soše na mramorovém podstavci

Nejdelší strana: 72 cm

Materiál mramor, bronz, ulita. Výška 72 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa konec 19. stol.
123492. Cassis Cornuta s řezbou Diany umístěná na bronzové soše na mramorovém podstavci
Dražba ukončena:25.09.2024 21:33:28
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč