Evropa kolem poloviny 19. stol. - Konvolut 3 litografií

Litografie, 28x36 cm. Signovány v tisku. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Tiskl J.F. Schreiber v Eslingenu.

doporučujeme
Evropa kolem poloviny 19. stol.
89213. Konvolut 3 litografií
Zbývá:2 dnů, 20 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 21.01.2023 13:54:35 7456
500 Kč 16.01.2023 19:43:51 1101