Evropa kolem pol. 20. stol. - Pároví lvi s podstavcem

Nejdelší strana: 75 cm

Beton, výška 75 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa kolem pol. 20. stol.
128709. Pároví lvi s podstavcem
Zbývá:5 dnů, 17 hodin
Konec dražby:27.11.2024 20:25:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 500 Kč