Evropa 20. století - Tříramenný svícen

Smalt a bronz, výška 55 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 20. století
84246. Tříramenný svícen
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:49:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč