Evropa 20. století - Mísa ve tvaru mušle

Sklo, výška 12 cm, délka 44 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 20. století
127308. Mísa ve tvaru mušle
Zbývá:9 dnů, 10 hodin
Konec dražby:27.10.2024 21:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč