Evropa 20. století - Mísa ve tvaru mušle

Sklo, výška 12 cm, délka 44 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 20. století
127308. Mísa ve tvaru mušle
Dražba ukončena:27.10.2024 21:11:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč