Evropa 20. století - Konvolut 2 koberců

Koberce strojové, rozměry: 200x132 cm a 180x132 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno

Evropa 20. století
108062. Konvolut 2 koberců
Dražba ukončena:27.12.2023 21:59:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč