Evropa 2. pol. 19. stol. - Špacírka

Nejdelší strana: 93 cm

Materiál alpaka, dřevo. Délka 93 cm.

Pozn.: poškozeno.

Evropa 2. pol. 19. stol.
124117. Špacírka
Dražba ukončena:22.09.2024 20:19:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč