Evropa 1. pol. 20. stol. - Španělská dívka

Olej na překližce, 54x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Evropa 1. pol. 20. stol.
64960. Španělská dívka
Dražba ukončena:29.09.2021 21:42:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč