Nejdelší strana: 58 cm
Konvolut obsahuje 2x olej na dřevě, 2x olej na kartonu, 2x komb. tech. na papíře, 1x lept. Rozměry od 35x50 cm do 24x19 cm. 6x rámováno, 2x pod sklem, 1x nerámováno. Všechny práce signovány.
Pozn.: rámy mírně poškozeny.