MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
160x97 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Evropa 1. pol. 20. stol.
59292. Koberec strojově tkaný
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
700 Kč
766
600 Kč
3780
500 Kč
766