Evropa přelom 19. a 20. stol. - Hůl

Nejdelší strana: 90 cm

Materiál alpaka, dřevo. Délka 90 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

Evropa přelom 19. a 20. stol.
123154. Hůl
Dražba ukončena:08.09.2024 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč