Evropa 19. století

64217. Ukřižování pod šturcem

popis: Celková výška 64 cm.

Pozn.: Poškozeno (skleněný poklop nedoléhá). Součástí je i dřevěná polička na zavěšení.

dražba ukončena: 15.09.2021 20:24:10

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč