Evropa 19. století - Ukřižování pod šturcem

Celková výška 64 cm.

Pozn.: Poškozeno (skleněný poklop nedoléhá). Součástí je i dřevěná polička na zavěšení.

Evropa 19. století
64217. Ukřižování pod šturcem
Dražba ukončena:15.09.2021 20:24:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč