Evropa 19.- počátek 20. století - Skříňka s novorozencem (Panna Marie, Ježíšek?)

Kombinovaná technika, 30x22 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 42 cm

126477. Skříňka s novorozencem (Panna Marie, Ježíšek?)
Zbývá:9 dnů, 18 hodin
Konec dražby:20.10.2024 20:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 10.10.2024 9:36:22 831
1 000 Kč 09.10.2024 21:57:33 15118