Evropa 1889 - Sv. Matěj

Olej na plátně, 51x36 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Evropa 1889
84852. Sv. Matěj
Dražba ukončena:09.10.2022 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč