Evropa, 1. polovina 20. století - Album dobových fotografií - Města

Fotografie, rozměr alba 26x37 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa, 1. polovina 20. století
59393. Album dobových fotografií - Města
Dražba ukončena:12.05.2021 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč