Evropa 1. pol. 18. stol. - Barokní lovecký tesák, stříbro 950/1000, hrubá hmotnost 335,10 g

Ve francouzském stylu. Délka čepele: 51 cm. Na čepeli lepty, ebenová rukojeť, stříbrná garnitura.

Pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo osvědčení Puncovního úřadu.

Evropa 1. pol. 18. stol.
83101. Barokní lovecký tesák, stříbro 950/1000, hrubá hmotnost 335,10 g
Dražba ukončena:14.09.2022 20:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč