Evgenij P. Steffanov

303229. Klaun s harmonikou

popis: Akvarel. 34x22 cm. Monogramováno vpravo dole EVG 98. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.01.2020 20:15:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (17.01.2020 20:09:30) 6160
600 Kč 13.01.2020 18:36:12 6506