Kresby, od 32x23 cm do 26x21 cm. Všechny signovány Ottomanská. Volné listy.
o autorovi: Studuje v Bratislavě na katedře grafiky a iných médií na VŠVU. Věnuje se hlavně kresbě, akvarelu a ilustracím. Inspiraci sbírá v surrealismu a impresionismu. Na aukčním trhu i vzhledem ke svému věku je nováčkem.