Olej na plátně, 32x55 cm. Nesignováno. Rámováno.
Nejdelší strana: 57 cm
o autorovi: 1934
Ilustrátorka, grafička, animátorka. Studovala na VŠUP v Praze loutkářské a scénické výtvarnictví u R. Landera a kresbu a ilustraci u K. Müllera. Zabývá se ilustrováním dětských knih a časopisů a animovaným filmem.