Eva Míčková - Navečer

Kombinovaná technika, 90x110 cm. Nesignováno. Olištováno.

o autorovi: 1946-2005
Narodila se v Praze. Studovala pražskou AVU u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnovala olejomalbě a akvarelu. Ztvárňovala přírodní motivy. Působila také jako restaurátorka. Její dílo je zastoupeno v NG a mnoha soukromých sbírkách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

71830. Navečer
Dražba ukončena:27.01.2022 22:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč