Eva Melkovičová - Torzo slnka

Akvarel, 40x27 cm. Signováno vpravo dole Eva Melkovičová 98. Rám, pasparta, sklo.

Eva Melkovičová
307744. Torzo slnka
Dražba ukončena:05.03.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (04.03.2021 18:06:23) 7719