Litografie, 26x11 cm, 1954, v deskách 48x34 cm, paspartováno, signováno na paspartě vpravo dole.
Pozn.: Poškozeno. Zadní strana desek chybí.
o autorovi: 1930
Malířka. Studovala na VŠUP v Praze u E. Filly. Zabývala se tapiserií, malbou, kresbou, grafikou a mozaikou. Od r. 1968 žije ve Švýcarsku.