Eva Hanušová - Z pražského života (5 litografií)

Litografie, 26x11 cm, 1954, v deskách 48x34 cm, paspartováno, signováno na paspartě vpravo dole.

Pozn.: Poškozeno. Zadní strana desek chybí.

o autorovi: 1930
Malířka. Studovala na VŠUP v Praze u E. Filly. Zabývala se tapiserií, malbou, kresbou, grafikou a mozaikou. Od r. 1968 žije ve Švýcarsku.

7599. Z pražského života (5 litografií)
Dražba ukončena:15.02.2017 21:33:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:1 900 Kč