Eva Brožová - Dívka ve večerní krajině

Olej na sololitu, 113x65 cm. Signováno vpravo dole E. Brožová 2001. Rámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1948-2017
Malířka a sochařka. Vystudovala SPŠ kamenickou a sochařskou v Hořicích. Zabývala se figurální tvorbou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 200 Kč.

152245. Dívka ve večerní krajině
Dražba ukončena:11.01.2026 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč