Olej na plátně, 140x92 cm. Signováno vlevo dole E. Brožová 1996 Rámováno.
Nejdelší strana: 149 cm
o autorovi: 1948-2017
Malířka a sochařka. Vystudovala SPŠ kamenickou a sochařskou v Hořicích. Zabývala se figurální tvorbou.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 200 Kč.