Eva Brožová - Dívka a motýl

Olej na plátně, 140x92 cm. Signováno vlevo dole E. Brožová 1996 Rámováno.

Nejdelší strana: 149 cm

o autorovi: 1948-2017
Malířka a sochařka. Vystudovala SPŠ kamenickou a sochařskou v Hořicích. Zabývala se figurální tvorbou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 200 Kč.

velký formát doporučujeme
154277. Dívka a motýl
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:35:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč