Eugenio Giovanetti fece Lucca Anno 1880 - Mistrovské housle italské školy 19. stol.

Mistrovské housle, uvnitř vlepená vinětka s textem ,,Eugenio Giovanetti fece Lucca Anno 1880". Pěkný nástroj italské školy 19. století, lak zlatožlutý, zadní deska půlená s typickou kresbou dřeva, přední deska s hustými smrkovými léty, menší, jemně vypracovaná hlava. Nástroj v krásném stavu, již dříve restaurován. Příjemný barevný tón. Výborná investice do italského nástroje.

Předpokládaná cena za tento mistrovský nástroj je 600 000 - 800 000 Kč.

Pozn.: Přiložen znalecký posudek soudního znalce s mezinárodní působností Mgr. Jaroslava Svěceného.

Eugenio Giovanetti fece Lucca Anno 1880
79528. Mistrovské housle italské školy 19. stol.
Zbývá:78 dnů, 20 hodin
Konec dražby:21.09.2022 20:05:00
Vyvolávací cena:400 000 Kč