Eugene Ivanov - Řidič tramvaje

Nejdelší strana: 50 cm

Olej na plátně, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Iv. Nerámováno.

o autorovi: 1966
Český malíř a knižní grafik ruského původu. Narodil se na Sibiři. Od r. 1998 žije v Praze. Ve své tvorbě je inspirován moderním uměním – kubismem, futurismem a expresionismem.

128714. Řidič tramvaje
Zbývá:27 dnů, 15 hodin
Konec dražby:28.11.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč