Eugene Ivanov - Night Hotel

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Iv. 2021 Nerámováno.

o autorovi: 1966
Český malíř a knižní grafik ruského původu. Narodil se na Sibiři. Od r. 1998 žije v Praze. Ve své tvorbě je inspirován moderním uměním – kubismem, futurismem a expresionismem.

107867. Night Hotel
Dražba ukončena:27.12.2023 20:36:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč