Eugene Ivanov - Modré zátiší

Olej na plátně, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Iv. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1966
Český malíř a knižní grafik ruského původu. Narodil se na Sibiři. Od r. 1998 žije v Praze. Ve své tvorbě je inspirován moderním uměním – kubismem, futurismem a expresionismem.

92654. Modré zátiší
Dražba ukončena:12.04.2023 21:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč