Eugene Ivanov - Cesta na zámek

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Iv. Nerámováno.

o autorovi: 1966
Český malíř a knižní grafik ruského původu. Narodil se na Sibiři. Od r. 1998 žije v Praze. Ve své tvorbě je inspirován moderním uměním – kubismem, futurismem a expresionismem.

123740. Cesta na zámek
Zbývá:7 dnů, 6 hodin
Konec dražby:26.09.2024 21:40:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč