Eugéne Gillet - Podzimní nálada

Olej na plátně, 65x83 cm. Signováno vpravo dole Eug. Gillet. Nerámováno.

o autorovi: 1859 – 1938
Francouzský malíř.

77335. Podzimní nálada
Dražba ukončena:26.05.2022 20:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč