Eugen Nevan - Žena v křesle

Akvarel, 49x32 cm. Signováno vlevo dole E. Nevan 44. Volný list.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1914-1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 242 000 Kč.

19335. Žena v křesle
Dražba ukončena:17.05.2018 20:55:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč