Eugen Nevan - Zátiší

Nejdelší strana: 65 cm

Olej na plátně, 51x41 cm. Signováno vpravo dole E. Nevan 44. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a posouzeno PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc. Vzadu štítek.

o autorovi: 1914-1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 242 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
84026. Zátiší
Dražba ukončena:29.09.2022 22:31:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:25 000 Kč