Eugen Nevan - Postava

Akvarel na kartonu, 66x44 cm, signováno vlevo dole E. Nevan 47, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. a synem autora.

o autorovi: 1914-1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 242 000 Kč.

7252. Postava
Dražba ukončena:26.01.2017 20:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč