Eugen Nevan - Portrét ženy

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 67x53 cm. Signováno vlevo dole E. Nevan. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914-1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 242 000 Kč.

88707. Portrét ženy
Dražba ukončena:25.01.2023 20:17:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč