Eugen Nevan - Pohled na městečko

Olej na kartonu, 45x64 cm. Signováno vlevo dole E. Nevan 48. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1914-1967

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 242 000 Kč.

19712. Pohled na městečko
Dražba ukončena:25.04.2018 21:19:39
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč